Koło teatralne "Piąteczka"

Zajęcia teatralne prowadzone są przez E. Woś i P. Piela. Uczestniczą w nich uczniowie klas IIa i Ib. Przedstawienia mają charakter profilaktyczny: bawią, uczą
i wychowują. Podczas zajęć dzieci mają możliwość rozwijania i odkrywania swoich umiejętności aktorskich. Celem zajęć jest doskonalenie dykcji, pamięci, kształtowanie odpowiedzialności, samodzielności oraz wytrwałości. Etapem wieńczącym zajęcia jest inscenizacja, która prezentowana jest dzieciom z wałeckich przedszkoli, uczniom naszej szkoły oraz rodzicom młodych artystów.

Opracowała: Elżbieta Woś