Szkolne Koło Fotograficzne

Spotkania w ramach SZKOLNEGO KOŁA FOTOGRAFICZNEGO odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 13.30-15.30. Głównym celem zajęć jest zainteresowanie uczniów potrzebą wykonywania zdjęć, dokumentowania zdarzeń, rozwijania wrażliwości na piękno, doskonalenie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną. W ramach zajęć będziemy : - dokumentować życie szkoły, zjawiska przyrodnicze, architekturę Wałcza; - rozwijać i wzbogacać poczucie estetyki i piękna, - poznawać zagadnienia związane z wykonywaniem zdjęć.  WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

Opiekun : Agata Juszkiewicz