- - - - - -
A+ R A-

Laureaci

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH


Piotr Literacki
Laureat Konkursu Wiedzy Plastycznej dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1996/1997

 


Marcin Wysocki
Laureat Konkursu Wiedzy Plastycznej dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1996/1997
Finalista Konkursu Wiedzy Plastycznej dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1995/1996
Finalista Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998
Finalista Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998

 


Maciej Blomberg
Laureat Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998


Łukasz Filipczuk

Laureat Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998
Finalista Konkursu Wiedzy Plastycznej dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1996/1997
Finalista Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998


Maksymilian Graś
Laureat Konkursu Wiedzy Plastycznej dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998
Laureat Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 1998/1999
Finalista Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 1998/1999


Agata Iżyk
Laureatka Konkursu Wiedzy Plastycznej dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998
I miejsce w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu „Polska moją Ojczyzną, wspólnym domem - Europa” w roku szkolnym 1997/1998
Finalistka Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998


Witold Łuszczyk
Laureat Konkursu Wiedzy Plastycznej dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998


Krzysztof Wszędyrówny
Laureat Konkursu Wiedzy Plastycznej dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1997/1998 oraz 1998/1999


Tomasz Kruczyński
Laureat Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2000/2001
Laureat Konkursu Wiedzy Plastycznej dla uczniów szkół podstawowych województwa pilskiego w roku szkolnym 1998/1999


Piotr Sacha
Laureat Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2003/2004
Finalista Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2004/2005


Jakub Leszczyński
Laureat Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2003/2004


Maciej Woda
Laureat Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2006/2007
Finalista Konkursu  Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2006/2007
Finalista Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2006/2007
Finalista Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2006/2007


Martyna Piaskowska
Laureatka Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2006/2007
Laureatka Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2006/2007


Hanna Szymczak
Laureatka Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2007/2008
Finalistka Konkursu Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2004/2005
Finalistka Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2006/2007
Finalistka Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2006/2007
Finalistka Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2007/2008


Natalia Chruścicka
Laureatka Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2009/2010


Klaudia Kozłowska
Laureatka Konkursu  Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2008/2009


Jakub Polak
Laureat Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2010/2011


Paweł Sadlej
Laureat Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2010/1011
Finalista Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2011/2012


Olga Kochaniec
Laureatka Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2011/2012


Justyna Szymczak
Laureatka Konkursu Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2009/2010
Laureatka Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2012/2013
Dwukrotna finalistka Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2011/2012 oraz 2012/2013


Weronika Marud
Laureatka Konkursu Matematycznego z Elementami Przyrody dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2011/2012
Laureatka Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku
szkolnym 2013/2014
Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzna 2011/2012


Agata Sacha

Laureatka Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2013/2014


Aleksandra Mliczek
Laureatka Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016
Laureatka Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016
Finalistka Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016


Weronika Gryglewska

Laureatka Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2016/2017

 

Patrycja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „szczera i zabawna ….” 

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „miła i pomocna ….” 

Maja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „zwariowana i kochana ….” 

Paula

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna i wyjątkowa ….” 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „inteligentna i ambitna ….”