Brąz lekkoatletów!

W Złocieńcu w dniach 30-31 maja odbywały się Finały Wojewódzkie w Czwórboju Lekkoatletycznym. Z dużymi nadziejami jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta, które wystąpiły w składzie: Julia Kowalik, Nicola Tomasik, Amelia Szwiec, Aleksandra Laskowska, Barbara Trościanko i Aleksandra Bulman. Po dobrym i równym występie nasze reprezentantki uplasowały się na 7 miejscu w województwie. Indywidualnie Julia Kowalik zajęła 3 miejsce w konkurencjach skocznościowych. Opiekunem naszej drużyny był Pan Tomasz Kinczel. Jako drudzy swoje zmagania rozpoczęli chłopcy, którzy w imponujący sposób wywalczyli 3 miejsce. Tym samym zdobywając brązowe medale Mistrzostw Województwa. Nasza brązowa drużyna wystąpiła w składzie Jakub Połeć, Fortunat Łakomy, Adam Wankiewicz, Mateusz Skonieczka, Daniel Kozak i Marcel Graczykowski. W biegu na 60 metrów Jakub Połeć zajął 2 miejsce indywidualnie. Opiekunem ekipy był Pan Artur Pieczyrak. Wielkie gratulacje dla wszystkich reprezentantów!