Rocznicowy tenis

12 lutego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wałczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wałeckiego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych i Średnich z okazji 74 Rocznicy Przełamania Wału Pomorskiego i Wyzwolenia Wałcza. Organizatorem zawodów był wałecki MOSiR oraz HP 16-6 Wałcz. Naszą szkołę reprezentowali Klaudia Dziubak, Mateusz Trojanowski, Karol Kowalik oraz Olaf Szymański, zajmując wysokie drugie miejsce w klasyfikacji szkół w powiecie. Warto podkreślić, iż różnica punktowa z laureatem zawodów wyniosła zaledwie jeden punkt, a nasi młodzi wirtuozi gry w tenisa stołowego zajęli najwyższą lokatę w mieście. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Klaudia Dziubak z klasy VIII a, zaś w kategorii chłopców brązowy medal zdobył Mateusz Trojanowski z klasy VII b. Opiekunem naszych reprezentantów był Wojciech Kułaga.