- - - - - -
A+ R A-

Bieg po zdrowie - konkurs

W dniu 30 mają został rozstrzygnięty Wojewódzki konkurs plastyczny na plakat "Bieg po zdrowie" w ramach realizacji w ramach ogólnopolskiego programu edukacji antytytoniowej. Celem głównym konkursu było zwiększenie świadomości i wiedzy dzieci na temat szkodliwości zdrowotnej, wynikającej z palenia tytoniu i używania wyrobów tytoniowych wśród palaczy i ich otoczenia. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu zawierającego założenia programu "Bieg po zdrowie". W naszej szkole do udziału przystąpili uczniowie klas czwartych, którzy swoje prace wykonali w ramach lekcji plastyki. Na konkurs zostało wysłanych 37 prac. Miło mi powiadomić, że nasza uczennica Marcelina Zasada zajęła drugie miejsce w województwie. Nagroda została wręczona w obecności wychowawcy i przedstawiciela sanepidu w ubiegły piątek, serdecznie gratulujemy.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”