- - - - - -
A+ R A-

Wycieczka do "Alpakolandu"

W dniu 7 czerwca 2021 r. wybraliśmy się na wycieczkę edukacyjną do "Alpakolandu" w Klotyldzinie.
Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Mieliśmy możliwość nakarmić alpaki kawałkami marchewek, pogłaskać je, a nawet przytulić. To bardzo łagodne i przyjazne zwierzeta. Dowiedzieliśmy się również, skąd pochodzą, jak należy je pielęgnować i jakie zachowania są dla nich charakterystyczne. W gospodarstwie były także kozy, owce, kury, króliki i konie.Te zwierzęta również dały nam wiele pozytywnej energii. Zwieńczeniem wycieczki było ognisko oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.
Wyjazd był niezapomniany.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”