- - - - - -
A+ R A-

Rodzina na zastępstwo

W związku z akcją Wałeckiego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, która ma na celu promocję rodzin zastępczych na terenie powiatu wałeckiego, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt. RODZINA NA ZASTĘPSTWO. Osiem osób z naszej szkoły wykonało plakaty promujące tę akcję. W ubiegły tygodniu byliśmy na wręczeniu nagród w wałeckim PCPR. Wiktor Gawęda i Hubert Kruczyńki zajęli pierwsze miejsca, otrzymali dyplomy ciekawe nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa, słodkie upominki i materiały plastyczne. Młodzi ludzie mieli okazję dowiedzieć co to jest rodzina zastępcza i jak duża jest potrzeba, tworzenia takich rodzin na terenie naszego powiatu.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”