- - - - - -
A+ R A-

Moja ulubiona książka

Biblioteka. KONKURS OGÓLNOPOLSKI. PLASTYCZNY dla klas 1-3 SP  „Moja ulubiona książka”!

Są takie książki, do których uwielbiamy wracać, które zostają w naszych głowach na długo i które z pełnym przekonaniem polecamy innym.

Zapraszam uczniów do stworzenia plakatu reklamującego książkę, o której mogą bez wahania powiedzieć: TO MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA.
Do wygrania zestawy książek wydawnictwa Adamada oraz komplety materiałów plastycznych.

Konkurs przeznaczony jest dla klas 1-3 szkoły podstawowej.
 
Na czym polega konkurs?

Uczeń tworzy plakat zachęcający do przeczytania wybranej przez siebie książki. Nieważne, czy jest to pozycja bardzo znana czy zupełnie niszowa, czy zna ją ze szkolnych lekcji czy też nie. Wybór jest całkowicie po stronie dziecka.
Prace mogą być wykonane w dowolnej technice oraz mieć dowolne wymiary.

Komisja konkursowa będzie zwracać uwagę na to, żeby prace miały cechy plakatu reklamowego: wzbudzały zainteresowanie daną książką, zawierały przynajmniej jej tytuł, a najlepiej również krótką zachętę do przeczytania danej pozycji (np. hasło reklamowe)!

Uwaga: ze względów prawnych w konkursie będą oceniane tylko te plakaty, którym towarzyszyć będą zgłoszenie konkursowe wypełnione przez nauczyciela-bibliotekarza oraz zgoda na udział w konkursie podpisana przez rodzica ucznia.

Wszystkie powyższe dokumenty (plakat, zgłoszenie, zgodę rodzica) − w postaci papierowej lub elektronicznej − przesyła na konkurs nauczyciel-bibliotekarz.

Jakie są nagrody?
Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają pakiety książek wydawnictwa Adamada, specjalizującego się w literaturze dla dzieci i młodzieży oraz zestawy materiałów plastycznych. Przewiduje się także nagrodzenie wyróżniających się prac.

Termin oddawania prac do biblioteki lub wysyłania ich do Pani Mariola Żołnacz
to 8 grudnia 2020 r.

Kiedy nastąpi rozstrzygnięcie?
Wyniki ogłoszone zostaną do 15 stycznia 2021 r.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”