- - - - - -
A+ R A-

Mali Olimpijczycy

Tradycją naszej szkoły jest to, że Dzień Dziecka wśród klas I-III obchodzimy na sportowo. Podobnie było i w tym roku. 1 czerwca punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęła się cykliczna już impreza Mali Olimpijczycy Cup. Deszczowa pogoda zmusiła nas do przeprowadzenia całego wydarzenia w hali sportowej, ale nie przeszkodziła nam w świetnej zabawie. 2,5 godziny ruchu sprawiły, że co prawda czuliśmy się zmęczeni, ale równocześnie zadowoleni. Dziękujemy Pani Dyrektor V. Kamińskiej oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w postaci sprzętu sportowego oraz słodkości, a panu M. Kamczyckiemu za zakupienie dla wszystkich uczestników wody mineralnej. Dziękujemy również panu M. Skonieczka za doskonałe poprowadzenie całego wydarzenia, a uczniom z klasy VII a za fantastyczną i bezinteresowną pomoc. Do zobaczenia za rok. Agata Juszkiewicz i Artur Pieczyrak

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”