- - - - - -
A+ R A-

Gry zespołowe 2023

 
 

Przełom lutego i marca w kalendarzu Szkolnego Związku Sportowego to okres rywalizacji międzyszkolnej w halowych grach zespołowych. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili siatkarze. Rywalizacja w Igrzyskach Dzieci (klasy IV-VI) w kategorii chłopców odbywała się w hali Szkoły Podstawowej nr 4 i zakończyła zwycięstwem gospodarzy. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce. Podobnie było w rozgrywkach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII), gdzie również triumfowali siatkarze z „czwórki”. Nasi zawodnicy uplasowali się także na drugiej pozycji. Ten turniej natomiast został rozegrany w hali przy ul. Sądowej. Kolejne turnieje to rywalizacja pod koszami. Rozgrywki Igrzysk Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej to dominacja zawodników Szkoły Podstawowej nr 5, którzy wygrali wszystkie cztery turnieje. Zawody odbywały się w Szkole Podstawowej nr 1 oraz Szkole Podstawowej nr 5 w Wałczu. Wszystkie wspomniane rozgrywki miały na celu wyłonienie reprezentacji, która będzie reprezentowała powiat wałecki w zawodach rangi ¼ Finałów Województwa. Wszystkim gratulujemy występów na parkietach, a zwycięzcom życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji. Szkołę Podstawową nr 5 w Wałczu reprezentowali: Jakub Połeć, Szymon Kuszlecow, Marcel Graczykowski, Mateusz Skonieczka, Szymon Lasota, Wiktor Kowalski, Daniel Kozak, Daniel Bujanowski, Oskar Bogusław, Nikodem Świerszcz, Filip Frąckiewicz, Adam Wankiewicz, Fortunat Łakomy, Marcel Rosiński, Aleksander Fiałkowski, Nikodem Majewski, Borys Kowalewski, Miłosz Czech, Bartosz Żerebiło, Leon Pacanowski, Maciej Łopata, Julian Wołejko, Patryk Doberstein, Maciej Woźniak, Mateusz Markiewicz, Mieszko Jędrasik, Hubert Kruczyński, Wojciech Górzny , Filip Chroł, Szymon Nowak, Radosław Cis i Bartłomiej Sasiński oraz Julia Ziomek, Julia Bierbasz, Aleksandra Laskowska, Aleksandra Kida, Amelia Szwiec, Barbara Trościanko, Julia Kowalik, Nicola Tomasik, Antonina Półjanowska, Aleksandra Bulman, Marcelina Zasada, Lena Rynkiewicz, Zuzanna Nitka, Blanka Jaźwicka, Ewa Trościanko, Klaudia Chodoruk, Wiktoria Ptak, Julia Wilińska, Ines Grządziela, Amelia Odolczyk, Maja Głębicka i Marika Kucharz. Opiekunami naszych zawodników i zawodniczek byli panowie: Artur Pieczyrak, Paweł Gepert i Marek Skonieczka

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”