- - - - - -
A+ R A-

Awans koszykarzy

Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie była obiektem, który gościł mistrzów pięciu powiatów z naszego regionu. W dniach 14 i 15 marca zostały rozegrane turnieje 1/4 Finałów Województwa Igrzysk Dzieci w koszykówce. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy, którzy odnosząc trzy zwycięstwa i doznając tylko jednej porażki z gospodarzami uzyskali awans do Półfinału Wojewódzkiego. Zawody wygrała ekipa gospodarzy. Dziewczęta rozegrały również bardzo dobre zawody. W decydującym meczu uległy jednym punktem po dogrywce ekipie z Choszczna i z bilansem dwóch wygranych i dwóch porażek uplasowały się na trzecim miejscu. Podobnie jak u chłopców najlepsza okazała się drużyna ze Stargardu. Skład chłopców: Kamil Stasiorowski, Aleksander Fiałkowski, Jakub Połeć, Mateusz Skonieczka, Daniel Kozak, Nikodem Majewski, Borys Kowalewski, Marcel Rosiński, Fortunat Łakomy, Adam Wankiewicz, Oskar Bogusław, Miłosz Czech. Skład dziewcząt: Nicola Tomasik, Julia Kowalik, Antonina Półjanowska, Nikola Kurek, Aleksandra Laskowska, Julia Ziomek, Aleksandra Kida, Amelia Szwiec, Julia Bierbasz, Lena Rynkiewicz, Barbara Trościanko, Aleksandra Bulman, Marcelina Zasada. Obie ekipy do zawodów przygotowywał Pan Marek Skonieczka. Wielkie gratulacje dla obu reprezentacji za sportową walkę i ogromne emocje.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”