- - - - - -
A+ R A-

Puchar Rektora

16 marca odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rektora Akademii Nauk Stosowanych w Wałczu. Organizatorami były ANS w Wałczu, Klub Olimpijczyka przy Szkole Podstawowej nr 5 w Wałczu oraz Miejski Zarząd Szkolnego Związku Sportowego w Wałczu. W zmaganiach wzięły udział drużyny chłopców z klasy 4-6 z wałeckich szkół podstawowych. Mecze systemem każdy z każdym rozgrywano 2x10 minut. Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. SP 5 WAŁCZ, 2. SP 2 WAŁCZ, 3. SP 1 WAŁCZ4. SP 4 WAŁCZ. Królem strzelców z 7 bramkami został Wiktor Kowalski z SP 5 Wałcz, a za najlepszego bramkarza uznano Olivera Moraru ze SP 1 Wałcz. Na zakończenie nagrody, puchary dla drużyn oraz statuetki dla zawodników i upominki ANS dla każdego zawodnika wręczyli Prorektor ANS w Wałczu dr Mariusz Wojtalik, oraz Dyrektor Instytutu Pedagogiki i Nauk o Zdrowiu, prof. Anna Kszak-Krzyżanowska.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”