- - - - - -
A+ R A-

Region pod koszem

W Stargardzie zostały rozegrane Igrzyska Młodzieży Szkolnej w ramach 1/4 Finałów Wojewódzkich w Koszykówce. Bardzo wyrównany poziom prezentowały zespoły rywalizujące w rozgrywkach naszego regionu zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Każdy mecz obfitował w wiele ciekawych i dynamicznych akcji. Ostatecznie naszym zespołom nie udało się uzyskać awansu do dalszego etapu rozgrywek. Nasze drużyny zajęły odpowiednio III miejsce w kategorii chłopców i IV miejsce w kategorii dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Żerebiło, Maciej Woźniak, Radosław Cis, Maciej Łopata, Bartłomiej Sasiński, Krystian Szostak, Patryk Doberstein, Julian Wołejko, Leon Pacanowski, Ewa Trościanko, Wiktoria Ptak, Ines Grządziela, Julia Wilińska, Zuzanna Nitka, Blanka Jaźwicka, Amelia Odolczyk, Maja Głębicka. Opiekunem był Pan Marek Skonieczka. Gratulujemy całej ekipie.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”