Harmonogram zajęć dodatkowych 2021 / 2022

 

 Harmonogram zajęć dodatkowych dla klas IV-VIII


w roku szkolnym 2021/2022

 L.p.

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Termin

Miejsce/sala

1.

Koło chemiczne Potępa Anna

poniedziałek

14.30-15.15

sala nr 203

2.

Koło przyrodnicze Potępa Anna

poniedziałek

13.40-14.25

sala nr 203

3.

Zajęcia rozwijające umiejętności
z j.angielskiego
Kujawiak-Fiałkowska Natalia

poniedziałek

14.30-15.15

sala nr 206

4.

Koło historyczne Sadlej Joanna

poniedziałek

12.40-15.15

sala nr 112

5.

SKS - piłka nożna,
piłka ręczna
Pieczyrak Artur

poniedziałek

14.25-15.30

hala

6.

SKS - piłka koszykowa Skonieczka Marek

poniedziałek

14.30-15.30

hala

7.

Zajęcia dodatkowe
z matematyki
Kałamaja Marta 

poniedziałek

14.30-15.15

sala nr 

8.

Koło biologiczne Kacprzak Barbara

wtorek

13.40-14.24

sala nr 201

9.

Przygotowanie
do egzaminu
z j. niemieckiego
dla klasy 8c
Kujawiak-Fiałkowska Natalia

wtorek 

8.00-8.45

sala nr 206

10.

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne  Topyła Anna 

wtorek

14.30-15.15 

sala nr 120 

11.

 Koło geograficzne Orzechowska Iwona 

wtorek

14.30-15.15 

sala nr 115 

12.

 Zajęcia rozwijające uzdolnienia "Autentyk" gazetka szkolna Bogusz Emilia 

wtorek

13.40-14.25 

 sala nr 205

13.

 Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się Bogusz Emilia 

wtorek

14.30-15.15 

sala nr 205 

14.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. polskiego dla klasy 6a, 8a, 8b
 Wolna Anna

wtorek

 13.40 - 15.15

sala nr 210 

15.

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. polskiego
dla klasy 8c i 8d
Wolna Anna 

środa

8.00-8.45 

sala nr 215 

16.

 Przygotowanie
do egzaminu
z j. polskiego dla klasy 8a
Dzierża Izabela 

środa 

14.30-15.15 

sala nr 106 

17.

Redakcyjny Praktyk - zajęcia dla klasy 8c  Bogusz Emilia 

czwartek

8.55-9.40 

sala nr 120 

18.

 Przygotowanie
do egzaminu
z j. polskiego
Dzierża Izabela 

czwartek

14.30-15.15 

sala n 106 

19.

 Zespół wokalny Izban Dariusz 

czwartek 

13.40-15.15 

       sala nr 213

20.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z biologii  Kacprzak Barbara 

czwartek

14.30-15.15 

sala nr 201 

21.

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne dla klas 8  Topyła Anna 

czwartek

14.30-15.15 

sala nr 120 

22.

SKS - piłka nożna
i piłka ręczna 
Pieczyrak Artur 

czwartek

14.30 - 15.30 

hala 

23.

 Terapia ręki
dla klasy 4b
Michalska Maria 

czwartek

12.40-13.25 

 sala nr 6

24.

 Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne dla klas 4

Topyłą Anna 

piątek

14.30-15.15 

sala nr 120 

25.

 Dodatkowe zajęcia
z j. angielskiego
dla klasy 7a
Krekora Anna 

piątek

15.00-16.00 

sala nr 110