- - - - - -
A+ R A-

Ciężka praca się opłaca

15 września 2021 uczniowie i absolwenci naszej szkoły odebrali stypendia z rąk pani Dyrektor Violetty Kamińskiej i pana Burmistrza Macieja Żebrowskiego.
Wyróżnienie za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali: Daniel Polechoński z 7c, Ryszard Radzik z 8a (finalista Kuratoryjnego Konkursu Historycznego oraz finalista Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego), Jan Stępień z 8 a (finalista Kuratoryjnego Konkursu Historycznego), Alicja Borchardt z 7a, Adrian Kijewski z 8d, Mateusz Wnuk z 8d, Ewa Trościanko z 7d, Magdalena Sadlej z 7b, Fortunat Łakomy z 5a, Maria Wilk z 5a, Julia Kowalik z 5a, Maja Kokowicz z 5a, Nela Zielińska z 5a, Mateusz Skonieczka z 5b oraz absolwenci: Jakub Witowski, Paulina Witowska, Olaf Szymański, Natalia Rodak, Klaudia Galant (finalistka Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego), Lena Biela (laureatka Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego i finalistka Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego).
Uroczystość odbyła się w jesiennej scenerii, a zebranych gości, uczniów, absolwentów i ich rodziców powitała sama Atena – grecka bogini mądrości.
Drodzy Uczniowie i Absolwenci! Jesteśmy z Was dumni!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”