- - - - - -
A+ R A-

Przegląd sportowy

Medale piłkarek!

Reprezentacje naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt rywalizowały w Finałach Wojewódzkich w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pierwsze do walki stanęły młodsze reprezentantki w turnieju w Drawsku Pomorskim, rywalizując ze szkołami z Drawska, Sianowa i Malechowa. Nasze reprezentantki wygrywając wszystkie mecze zakończyły turniej na pierwszym miejscu, zdobywając tym samym złote medale Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt. Kilka dni później starsza reprezentacja rywalizowała w finale w Choszcznie z gospodyniami turnieju oraz piłkarkami z Sianowa i Malechowa. Po zaciętej walce nasze reprezentantki zdobyły brązowe medale. Wielkie gratulacje dla obu reprezentacji oraz trenera Pana Pawła Geperta.

Skład złotej reprezentacji: Aleksandra Bulman, Julia Szulc, Nicola Tomasik, Antonina Półjanowska, Martyna Wojdal, Lidia Brosz, Hanna Chmielecka, Barbara Trościanko, Zuzanna Kruczyńska, Maja Dąbkiewicz.

Skład brązowej reprezentacji: Trościanko Ewa, Odolczyk Amelia, Chilicka Marta, Ptak Wiktoria, Nitka Zuzanna, Głębicka Maja, Cybulska Lena, Jaźwicka Blanka.

Brąz lekkoatletów!

W Złocieńcu w dniach 30-31 maja odbywały się Finały Wojewódzkie w Czwórboju Lekkoatletycznym. Z dużymi nadziejami jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta, które wystąpiły w składzie: Julia Kowalik, Nicola Tomasik, Amelia Szwiec, Aleksandra Laskowska, Barbara Trościanko i Aleksandra Bulman. Po dobrym i równym występie nasze reprezentantki uplasowały się na 7 miejscu w województwie. Indywidualnie Julia Kowalik zajęła 3 miejsce w konkurencjach skocznościowych. Opiekunem naszej drużyny był Pan Tomasz Kinczel. Jako drudzy swoje zmagania rozpoczęli chłopcy, którzy w imponujący sposób wywalczyli 3 miejsce. Tym samym zdobywając brązowe medale Mistrzostw Województwa. Nasza brązowa drużyna wystąpiła w składzie Jakub Połeć, Fortunat Łakomy, Adam Wankiewicz, Mateusz Skonieczka, Daniel Kozak i Marcel Graczykowski. W biegu na 60 metrów Jakub Połeć zajął 2 miejsce indywidualnie. Opiekunem ekipy był Pan Artur Pieczyrak. Wielkie gratulacje dla wszystkich reprezentantów!

Podkategorie

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”