- - - - - -
A+ R A-

Christmas stocking

Podczas okresu przedświątecznego najmłodsi uczniowie naszej szkoły, jak co roku wzięli udział w konkursie czytelniczo-plastycznym. Tym razem tematem była „Christmas stocking – świąteczna skarpeta”, konkurs zorganizowany przez panią Mariolę Żołnacz, pana Bartosza Michalskiego i pana Mariusza Cerazego. Wystawa różnorodnych prac świątecznych  ozdobiła hol szkolny przy bibliotece. Dzieci miały świetne pomysły i starannie je zrealizowały. Wszystkie dostarczone prace na konkurs były oryginalne, więc nie mieliśmy wyboru – uznaliśmy wszystkich uczestników zwycięzcami! Nasze bohaterki to Lena Popiołek i Maja Chowańska z kl. 1b, Bianka Waleczko i Amelia Szwiec z kl. 2b, Blanka Kańciak i Aleksandra Laskowaska z kl. 2c oraz Maja Wielgo i Laura Wawczak z kl. 3a. Gratulujemy!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”