- - - - - -
A+ R A-

Bieg Fair Play

7 września obchodzimy Światowy Dzień Fair Play. Jest to święto ustanowione przez Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP). W tym dniu w szczególny sposób na całym świecie promowana jest idea czystej i uczciwej rywalizacji – nadrzędnej wartości w sporcie i codziennym życiu. W ramach tego święta, w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu, odbył się Bieg Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W przepięknych okolicznościach przyrody uczniowie klas drugich i trzecich rywalizowali na wałeckim Euroboisku. “Nie zwycięstwo, ale udział, podobnie jak w życiu nie jest najważniejszy triumf, ale walka. Nie samo zwycięstwo jest istotne, lecz sprawiedliwa rywalizacja” – brzmi olimpijskie credo, które zacytowała pani Dyrektor Violetta Kamińska kierując słowa do wszystkich. Uczestnicy po wspólnej rozgrzewce mieli do przebiegnięcia dystans około 300 metrów. Impreza została poprzedzona odczytaniem Apelu Olimpijskiego, a na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz posiłek regeneracyjny zakupiony przy współpracy ze Szkolnym Kołem TPD.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”