- - - - - -
A+ R A-

Tydzień na sportowo

Z okazji 75-lecia wałeckiego sportu przez cały tydzień na terenie naszego miasta odbywały się imprezy sportowe, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Nasi reprezentanci brali udział w sportowej grze miejskiej organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 4 w Wałczu. Uczniowie klasy sportowej 7 d mieli do wykonania zadania umieszczone w punktach kontrolnych na terenie miasta. Kolejnego dnia przedstawiciele uczniów z klas I-III reprezentowali naszą placówkę w Miejskim Turnieju Sprawnościowym dla szkół podstawowych "Sportowe Wyzwanie", podczas którego rywalizowali w licznych konkurencjach sportowych. Na zakończenie uczniowie sportowej klasy III c wzięli udział w biegu na terenie promenady przy Wałeckiej Alei Gwiazd. Gratulujemy wszystkim startu w duchu sportowej rywalizacji.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”