- - - - - -
A+ R A-

Przedszkolaki 2021

Z okazji 75-lecia wałeckiego sportu i w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków odbyły się IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW 2021. W różnorodnych grach i zabawach przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego rywalizowały zespoły z siedmiu wałeckich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Cytując Pierra de Coubertina, uważanego za ojca nowożytnego ruchu olimpijskiego: "Najważniejsze w Igrzyskach Olimpijskich jest nie zwycięstwo, ale udział, podobnie jak w życiu nie jest najważniejszy triumf, ale walka. Nie samo zwycięstwo jest istotne, lecz sprawiedliwa rywalizacja". I właśnie udział był tego dnia najważniejszy oraz dobra zabawa. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy oraz słodki poczęstunek. Rywalizację zakończyły okrzyki, które zostały przygotowane przez przedszkolaków wraz z opiekunami. Podziękowania dla uczniów z szkolnego Klubu Wolontariusza, którego opiekunem jest Pani Łucja Maślany oraz Pani fotograf Agaty Juszkiewicz.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”