Szkoła Podstawowa nr 5

im. Polskich Olimpijczyków


os. Dolne Miasto 14

78- 600 Wałcz

Telefon: (0-67) 258 61 99

Email: sekretariat@sp5.walcz.pl

Dyrekcja

Kamińska Violetta

Dyrektor
Kamińska Violetta

Bacławski Czesław

wicedyrektor
Bacławski Czesław

 

 

Info Panel
- - - - - -
Zaloguj

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Z ŻYCIA SZKOŁY

A+ R A-
Piłkarskie regiony

Piłkarskie regiony

autor TK / w Wiadomości

Piłkarskie regiony

11 maja na Euoboisku zostały rozegrane Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej dziewcząt. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu awansowała do półfinału i zameldowała się...

Czytaj więcej
WF z Moniką Pyrek

WF z Moniką Pyrek

autor TK / w Wiadomości

WF z Moniką Pyrek

20 kwietnia w hali sportowej naszej szkoły odbył się Kinder Joy of Moving Alternatywna Lekcja WF z czterokrotną olimpijką w skoku o tyczce Moniką Pyrek oraz trzykrotnym olimpijczykiem w kolarstwie torowym Damianem Zielińskim. Celem...

Czytaj więcej
Konkurs Olimpijski

Konkurs Olimpijski

autor TK / w Wiadomości

Konkurs Olimpijski

11 kwietnia w hali sportowej naszej szkoły odbył się Konkurs Wiedzy Olimpijskiej, w którym wzięło udział 24 uczniów z klas IV - VIII. Imprezę uroczyście otworzyła Pani Dyrektor Violetta Kamińska a gośćmi honorowymi konkursu...

Czytaj więcej
Kolejny awans

Kolejny awans

autor TK / w Wiadomości

Kolejny awans

13 kwietnia 2022 r. na wałeckim Euroboisku odbył się turniej Powiatowych Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Po zakończeniu pierwszej...

Czytaj więcej
Awans piłkarzy

Awans piłkarzy

autor TK / w Wiadomości

Awans piłkarzy

12 kwietnia 2022 r. na wałeckim Euroboisku odbył się turniej Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły, które rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym". Pierwsze...

Czytaj więcej
Kwietniowe Granie

Kwietniowe Granie

autor TK / w Wiadomości

Kwietniowe Granie

1 kwietnia w hali sportowej naszej szkoły rozegrana została kolejna edycja turnieju piłki nożnej "Kwietniowe Granie". Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na parkiet wybiegli uczniowie klas I-III szkół podstawowych....

Czytaj więcej

Słodki 8 marca

Dzień Kobiet ustanowiono w 1910 roku, wyznaczając czas jego świętowania na 8 marca!
Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie naszej szkoły zostały obdarowane słodkim upominkiem z życzeniami, które wręczali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Kacper Gawęda  i  Cezary Fryc.
 
8 marca Święto Kobiet
więc życzenia składamy Wam.
Dużo szczęścia i radości
a w pracy i nauce pomyślności
miejcie na ustach uśmiech  słodki
w życiu zaś nie doznajcie troski.
Obiady

Obiady

Obiady

  INFORMACJA Koszt obiadów w miesiącu Maju 2022r. wynosi:                        ...

Czytaj więcej

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Polskich Olimpijczyków

os. Dolne Miasto 14a
78- 600 Wałcz
Telefon: (0-67) 258 61 99
Email: sekretariat@sp5.walcz.pl

 

Prawo

Cytaty

W życiu ważny nie jest triumf lecz walka,
istotną rzeczą jest nie zwyciężać
lecz umieć toczyć rycerski bój
"Pierre de  COUBERTIN