- - - - - -
A+ R A-

Die Katze miauuuuuttt ...

Nasz wielki sukces!!!

W tym roku szkolnym uczniowie klasy VIII c tj. Oliwia Nitka, Anna Lewandowska, Kinga Siedlecka, Nikola Mamzer, Emilia Wilińska, Oliwia Rusiecka, Aleksander Kominek, Krystian Iwanicki, Oskar Malak, Kajetan Różański pod kierunkiem nauczyciela Łucji Maślany wzięli udział w projekcie eTwinning z języka niemieckiego. Projekt nosił tytuł "Die Katze miauuut. Wo ist sie? Nasza szkoła współpracowała ze szkołą z Łodzi. Głównym celem projektu było rozwijanie kompetencji językowych w zakresie leksyki i gramatyki przy użyciu różnorodnych narzędzi technologicznych. Udział w projekcie okazał się wielkim sukcesem. Nasza szkoła otrzymała krajową odznakę jakości!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”