- - - - - -
A+ R A-

Super Logik

Super Logik

 W naszej szkole, jak co roku, nie brakuje miłośników łamigłówek i  zagadek logicznych.

5 października 2020 r. odbył się finał szkolnego Konkursu Matematycznego „Super Logik”. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, rozbudzanie zainteresowania matematyką, kształtowanie aktywności twórczej i wspólna zabawa skoncentrowana wokół matematyki. Konkurs podzielony był na dwa etapy. W pierwszym etapie -  1 października - uczniowie z klas VI, VII i VIII napisali test, po którym wybranych zostało 9 finalistów spośród 29 uczestników. 5 października odbył się drugi etap konkursu, podczas którego wyłonieni zostali najlepsi logicy w naszej szkole: Marta Juszkiewicz, Jakub Witowski i Michał Skurzewski. W ostatniej rozgrywce Super Logikiem roku szkolnego 2020/2021 została Marta Juszkiewicz, uczennica klasy VIII b.

 

 organizator szkolnego konkursu

Joanna Siedlecka

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”