- - - - - -
A+ R A-

Ogólnopolska akcja wymiany pocztówek

W dzisiejszych czasach tradycyjne wysyłanie pocztówek wypierane jest przez nowoczesne technologie komunikacyjne.Łatwiej i szybciej jest wysłać sms czy mail i natychmiast otrzymać informację zwrotną.Pocztówka to jednak coś zupełnie innego.Myśl przelana na kolorowy papier,pozostaje na dłużej,zawiera w sobie emocje, a moment jej otrzymania jest magiczny.Dlatego uczniowie w świetlicy pod opieką Pani Marty Szott wzięli udział w wymianie pocztówek z innymi świetlicami w Polsce. Głównym celem akcji było poznanie innych regionów w naszym kraju oraz prawidłowe wypisanie i adresowanie pocztówek. Jak do tej pory wymieniliśmy się pozdrowieniami z Oławą ,Kołobrzegiem i Warszawą.

Opracowała : Marta Szott

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”