- - - - - -
A+ R A-

Powiatowa LA

17 maja na stadionie COS OPO w Wałczu rozegrano Powiatowy Finał Czwórboju Lekkoatletycznego Dziewcząt i Chłopców. Rywalizowano w czterech konkurencjach: biegu na 60 metrów, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal lub wzwyż i biegu długim (600 m. dziewczęta i 1000 m. chłopcy). W obu klasyfikacjach zwyciężyli nasi reprezentanci uzyskując awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Złocieńcu. Skład naszej reprezentacji: Jakub Połeć, Daniel Kozak, Mateusz Skonieczka, Marcel Graczykowski, Fortunat Łakomy, Adam Wankiewicz, Aleksandra Bulman, Nicola Tomasik, Julia Kowalik, Aleksandra Laskowska Barbara Trościanko, Hanna Chmielecka, Amelia Szwiec, Aleksandra Kida. Opiekunami byli Panowie Tomasz Kinczel i Artur Pieczyrak. 

Klasyfikacja dziewcząt i chłopców:

1. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

2. Szkoła Podstawowa w Człopie

3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu

4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu

Dwa dni później na obiektach naszej szkoły odbył się Powiatowy Finał Trójboju Lekkoatletycznego Dziewcząt i Chłopców. Rywalizowano w trzech konkurencjach: biegu na 60 metrów, rzucie piłeczką palantową i skoku w dal. W rywalizacji dziewcząt zwyciężyły nasze reprezentantki i awansowały do finału wojewódzkiego. Skład naszej reprezentacji: Aleksandra Bulman, Maja Dąbkiewicz, Julia Szulc, Lena Rynkiewicz, Julia Bierbasz, Julia Borchardt, Nikodem Majewski, Łukasz Trojanowski, Adam Rozen, Michał Garsztka, Marcel Rosiński. Opiekunami byli Pani Agata Skonieczka i Pan Tomasz Kinczel.

Klasyfikacja dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałczu 

2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu

3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałczu

Klasyfikacja chłopców:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałczu 

2. Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałczu

3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu

W zawodach wzięły udział także Szkoła Podstawowa w Tucznie, Szkoła Podstawowa w Mirosławcu, Szkoła Podstawowa w Gostomii, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu, Szkoła Podstawowa w Strącznie, Szkoła Podstawowa w Człopie.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”