- - - - - -
A+ R A-

Najlepsze w powiecie

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu zajęła  I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Dziewcząt, które odbyły się 27.02.2024 r. w wałeckiej "kornelówce". Drugie miejsce w turnieju wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałczu, a trzecie gospodynie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wałczu. Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasz powiat w zawodach regionalnych. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Aleksandra Bulman, Joanna Giczewska, Zuzanna Kruczyńska, Hanna Cieślak, Zofia Kominek, Maja Dąbkiewicz, Julia Szulc, Aleksandra Kida, Julia Ziomek, Barbara Trościanko, Marcelina Zasada, Klaudia Stadnik. Trenerem  zespołu był Pan Paweł Gepert.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”