- - - - - -
A+ R A-

Emocje pod koszem

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu zajęła III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Chłopców. Turniej został rozegrany 28.02.2024 r. w wałeckiej "kornelówce". Po bardzo wyrównanym turnieju I miejsce wywalczyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałczu, drugie gospodarze ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wałczu, a czwarte Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu. Gratulacje należą się wszystkim ekipom za bardzo emocjonujący turniej. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Alan Michno, Jan Kaczorowski, Jan Piskuła, Wiktor Szelkowski, Michał Garsztka, Marcel Marzec, Marcel Rosiński, Miłosz Czech, Borys Kowalewski, Łukasz Trojanowski, Olaf Barteczka, Adam Świerad. Trenerem zespołu był Pan Marek Skonieczka.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”