Klasy sportowe

Kunert Magdalena

Porębiak Michał

Czaszyński Adam

Uczniowie: Bienias Wiktoria, Chuda Aleksandra, Czaszyński Maciej, Czech Luiza, De Vos Kornelia, Grzesiak Bartosz, Jankowska Wiktoria, Kancerska Oliwia, Kowalczyk Zuzanna, Kozakowski Jakub, Kudliński Jakub, Osińska Aleksandra, Pastusiak Monika, Ptak Klaudia, Sinoradzki Krystian, Sobecki Jakub, Wiese Patryk, Żuber Jakub.

Klasa o profilu piłka siatkowa III B

Trenerzy:

Skonieczka Agata

Kunert Magdalena

Porębiak Michał

Uczennice: Blicharska Patrycja, Bogusław Karolina, Denis Maja, Gala Paula, Grabka Zuzanna, Grzybkowska Barbara, Kufel Aleksandra, Leszko Martyna, Muryn Aurelia, Myszka Sandra, Presler Anna, Radecka Maja, Sarzała Malwina, Słomiana Laura, Spodniewska Natalia, Spyrzewska Zuzanna, Szeremeta Karolina, Szymańska Roksana, Zupnik Julia, Zys Angelika.