Rada Rodziców

Rada Rodziców  działająca przy Szkole Podstawowej nr 5 w Wałczu,  Dolne Miasto 14 a

Przewodnicząca Rady Rodziców : Marta Wilińska

Zastępca Przewodniczącej : Agnieszka Rozen

Skarbnik : Anna Dorota Szulc

Sekretarz : Weronika Mosek

Szanowni Rodzice !

Dziękujemy wszystkim, którzy dokonali wpłaty na Radę Rodziców. Jednocześnie zachęcamy wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, aby dokonywali płatności. Wpłaty przyjmujemy przez cały rok, ale jeżeli chcieliby Państwo odzyskać  50 % wpłaconej kwoty – to przypominamy , że należy dokonać płatności do 31 GRUDNIA  2019 r. przynajmniej w 80%.

Dlaczego warto płacić składki na Radę Rodziców:

Ponieważ środki trafiają z powrotem do Państwa dzieci !

1. W formie nagród za konkursy plastyczne, fotograficzne, polonistyczne, informatyczne itp.
  2. Finansowany jest z nich czerwcowy festyn.
  3. W formie dofinansowania konkursów i imprez o charakterze ogólnoszkolnym (pasowanie na czytelnika, mini playback show, wieczorki tematyczne itp.)
  4. W formie dofinansowania organizacji finałów szkolnych olimpiad, konkursów przedmiotowych i sportowych.
  5. Pasowanie Pierwszoklasistów (dyplomy, kosze z e słodyczami);
  6. Bal Karnawałowy i zabawy dla najmłodszych dzieci.
  7. Dofinansowujemy wyjścia do kina/ teatru/ wycieczki na podstawie podań składanych przez wychowawców.
  8. Zakupujemy nagrody na koniec roku dla najlepszych uczniów klas IV- VIII
  9. Pomagamy dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej,
  10. Dofinansowujemy działalność i konkursy kółek zainteresowań – m. in.      plastycznego, drużyny harcerskiej, zespołu "Na piątkę", drużyny piłkarskiej, języków obcych itp.

Chcemy Państwa zapewnić, że wydatki są rozsądne a przede wszystkim sprawiedliwe dla wszystkich roczników uczniów.
Nasza praca w Prezydium jest społeczna. Dzięki Państwa wpłatom możemy sprawić, że nauka naszych dzieci w szkole będzie atrakcyjniejsza.

Rachunek bankowy Rady Rodziców:
 65 1320 1830 7800 0616 2000 0001

DZIĘKUJEMY!
Prezydium Rady Rodziców przy SP nr 5 w Wałczu.

Rada Rodziców apeluje o dokonywanie wpłat na komitet rodzicielski!

Składki w kwocie 20 zł za 1 dziecko, a w przypadku 2 i więcej dzieci w danej szkole jednorazowo 30 zł.

Dzięki Państwa wpłatom będziemy mogli wspierać i nagradzać inicjatywy naszych dzieci!

Wpłat należy dokonywać w sekretariacie szkoły lub na konto Rady Rodziców:

65 1320 1830 7800 0616 2000 0001

Rada Rodziców Szkoła Podstawowa nr 5 78-600 Wałcz Dolne Miasto 14a

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet