Przegląd sportowy

Mini piłka siatkowa chłopców

8 lutego w Szkole Podstawowej  nr 4 w Wałczu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej chłopców. W turnieju oprócz gospodarzy uczestniczyli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu. Na tym turnieju po ciężkiej walce zajęliśmy 3 miejsce. Reprezentacja szkoły zagrała w składzie: Andraszczyk Karol, Gala Aleksander, Karepin Igor, Kowalik Karol, Marzec Adrian, Skwarna Łukasz, Topyła Wojciech, Trojanowski Mateusz, Wesołowski Bartosz.

II miejsce szczypiornistów

5 lutego w Szkole Podstawowej nr 2  w Wałczu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyło 5 szkół z Mirosławca, Człopy i Wałcza. Reprezentanci naszej szkoły, pod okiem Artura Pieczyraka, awansowali do finału turnieju po i zaciętym meczu ulegli minimalnie gospodarzom. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Dzikowicz Dawid, Fryc Cezary, Kruk Maciej, Kuzio Jakub, Paluszkiewicz Wiktor, Polewczak Aleksander, Radecki Marek, Suślik Wojciech, Tomaszewski Maciej, Wojciechowski Bartosz.