Zajęcia świetlicowe

"Mimozami jesień się zaczyna"

Spacerując polnymi ścieżkami możemy zaobserwować kwitnące nawłocie, przypominajace nam o zbliżającej się jesieni. Dlatego uczniowie w świetlicy szkolne przygotowują się do jej przywitania. Wraz z panią Martą i panią Agatą świeliczaki wykonały szablony liści, które malowały gabką bądź wyklejały kolorowym papierem, wykorzystując barwy typowe dla tej pory roku. Przygotowaliśmy także kolorową postać Pani Jesieni. Uczniowie z kolorowych wycinanek wycinali listki, składali, a następnie przyklejali na szkic.

Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto. By zwrócić szczególną uwagę na to, jak ważna jest ochrona naszej planety przed zanieczyszczeniami, podopieczni świetlicy szkolnej wykonali kolorowe plakaty. Opracowane projekty były piękne i pomysłowe, dlatego wyniki prac można podziwiać na wystawie w świetlicy szkolnej.
Opracowała: Barbara Bakalarska

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”