- - - - - -
A+ R A-

Wydarzenia

Dzień Myśli Braterskiej

22 lutego 2024 r
Dzień Myśli Braterskiej uświadamia skautom na całym świecie, jak jest ich wielu i że wszyscy są dla siebie braćmi niezależnie od koloru skóry, narodowości, czy wieku. W ten dzień harcerze i zuchy myślą o sobie, składają sobie życzenia, przesyłają kartki, organizują różne gry terenowe lub spotykają się przy ognisku.
W Szkole Podstawowej nr 5 zuchy i harcerze zorganizowali Dzień Myśli Braterskiej dla społeczności szkolnej . Były piosenki, pląsy, szyfry, oraz współzawodnictwo sportowe. Uczniowie przez wykonywanie poszczególnych zadań dowiedzieli się jak nazywa się bohater dzisiejszego dnia.

Szkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 21 lutego 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. W konkursie wzięło udział 27 uczniów z klas I- III. Jury w składzie: Pani Anna Topyła, Pani Irena Prus oraz Pani Mariola Żołnacz wyłoniło zwycięzców.
I miejsce zajęła Julia Królak, II miejsce Liliana Zasada, III miejsce Liliana Towarnicka. Wyróżnienie otrzymała Elena Fiałkowska. Uczniowie otrzymali dyplomy, które wręczyła Pani dyrektor Violetta Kamińska.
E. Woś
A. Litwińska
P. Szewczyk

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”