- - - - - -
A+ R A-

Szkolenie dla nauczycieli - "Dotknąć, poznać, zrozumieć"

Szkolenie dla nauczycieli - "Dotknąć, poznać, zrozumieć"

 

   W dniu 16 grudnia 2017 roku, czteroosobowa grupa nauczycieli naszej szkoły, B. Kacprzak, A. Potępa, M. Tarajkowski uczestniczyła w szkoleniu „Eksperymenty przyrodnicze w pracowni PASCO”. Szkolenie odbyło się w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu w ramach realizacji, w naszej szkole, projektu „Dotknąć, poznać, zrozumieć …”. Miało ono charakter warsztatowy, nauczyciele wykonywali doświadczenia z zakresu biologii, chemii, fizyki. Teraz czekamy już tylko na wyposażenie pracowni.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”