- - - - - -
A+ R A-

Konkursy kuratoryjne - wyniki

Konkursy przedmiotowe

Jesteśmy już po wynikach etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Nasi uczniowie wypadli imponująco wyróżniając się ilością konkursów na tle szkół całego powiatu wałeckiego.

Wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych, które odbędą się po feriach zimowych. Przed naszymi uczniami stoją wielkie wyzwania i pracowity czas, ale z pewnością dadzą z siebie wszystko. Dziękujemy Wam Drodzy Uczniowie za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy powodzenia! 

Uczniowie SP 5 zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych:

-Katarzyna Bratkowska - język angielski

-Damian Berndt – biologia

-Amelia Nitka - język polski

-Magdalena Sadlej -język angielski, wiedza  społeczeństwie

-Ryszard Radzik – historia

-Jan Stępień - historia

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”