- - - - - -
A+ R A-

1 Planet 4 All

Dnia 28 kwietnia klasa IV a wraz z Panią Ewa Bronowicką i Panią Anią Potępą wybrała się na leśną lekcję przyrody. Odbyła się ona w ramach realizacji programu „1 Planet 4 All – Razem dla klimatu” realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Podczas zajęć odwiedziliśmy przepiękne lasy wokół jezior Raduń i Herta (Raduń Mały). Udało nam się ustalić, że rosną tam głównie buki, ale można też spotkać inne gatunki drzew tj: daglezje, świerki czy sosny. Słyszeliśmy śpiew ptaków, które obserwowaliśmy przez lornetki. Odwiedziliśmy też „Morzycówkę”- Ośrodek Edukacji Przyrodniczo – Leśnej i Ekologicznej, gdzie podziwialiśmy wspaniałą bioróżnorodność flory: drzewa i krzewy, byliny, rośliny bagienne i wodne. Naszą lekcję w terenie zakończyło ognisko przygotowane przez dziadka Szymona Trojanowskiego (dziękujemy za pomoc). Anna Potępa i Ewa Bronowicka

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”