- - - - - -
A+ R A-

Stowarzyszenie Razem dla Zwierząt

„Miłość do zwierząt jest ściśle związana z dobrocią charakteru i można śmiało powiedzieć, że ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, nie mogą być dobrymi ludźmi”. „Miłość do zwierząt jest ściśle związana z dobrocią charakteru i można śmiało powiedzieć, że ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, nie mogą być dobrymi ludźmi”. – Arthur SchopenhauerDziś u nas wspaniali goście  Pani Halina Balkowska wraz pieskiem Lejbą  # Stowarzyszenie Razem dla Zwierząt. Było to bardzo miłe i pouczające spotkanie. Oprócz historii pieska, informacji na temat pielęgnacji zwierząt była to lekcja wrażliwości i empatii.Uczniowie klasy III a przygotowali smaczną niespodziankę dla pupilów    Pięknie dziękujemy za to spotkanie    Koordynator : Marta Szott

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”