- - - - - -
A+ R A-

Z wizytą w Eaglelasers

Dnia 27 października klasa 3 c złożyła wizytę w zakładzie produkcji laserów EAGLELASERS na ulicy Nowomiejskiej Wałczu. Uczniowie najpierw przeszli szkolenie BHP, by móc bezpiecznie poruszać się po budynku zakładu. Następnie dowiedzieli się o historii powstania firmy, co to jest laser, jak działa i w jakich dziedzinach przemysłu jest jego zastosowanie. Ogromne wrażenie na dzieciach wywarła maszyna laserowa, którą mięli możliwość obserwować w trakcie wycinania elementów ze stali. Na zakończenie uczniowie otrzymali worki z prezentami od firmy EAGLE.

Wizyta była możliwa dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Haracewiat – mamy Wiktora.

Klasę 3c i wychowawcę w trakcie wyjścia wspierała Pani Irena Prus.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”