- - - - - -
A+ R A-

Mikołajki z leśnikami

Mikołajki z leśnikami były niezwykłe! W dniu 4 grudnia uczniowie klasy 5c zostali zaproszeni na piknik z okazji 100-lecie Lasów Państwowych oraz 30-lecie Nadleśnictwa Płytnica. Była to również wspaniała impreza mikołajkowa. Podczas pikniku przy ognisku piekliśmy smaczne kiełbaski, tańczyliśmy z uroczym misiem, malowaliśmy świąteczne figurki oraz lepiliśmy bałwana . Nie zapomnieliśmy również o tradycji ubierania choinki! ? W trakcie wydarzenia odwiedził nas ?‍? , który miał ze sobą worek pełen prezentów. Mieliśmy okazję spróbować różnych darów lasu, takich jak miody, dżemy z malin i jagód, oraz syrop z kwiatu czarnego bzu. Ten dzień z pewnością pozostanie nam w pamięci jako wspaniały czas pełen radości i przyjemności. Ho ho ho! Dziękujemy Leśnikom z Nowej Szwecji za tak wspaniałe wydarzenie. ?‍??‍??‍?

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”