- - - - - -
A+ R A-

Grudzień tworzy niespodzianki

      Grudzień potrafi zaskoczyć, zauroczyć, a nawet omamić. Wywołać klisze tradycji, ciarki ekscytacji, rozprószyć magię wyjątkowości. Nie inaczej zadziało się podczas środowego koncertu świątecznego.

     Musicalowy „Kalendarz adwentowy” w reżyserii  Izabeli Dzierży, Urszuli Kraczkowskiej i Dariusza Izbana artystycznie otulił licznie zgromadzoną widownię. Opowiedział historię 24 wyjątkowych dni, zabierając odbiorców w podróż po bajecznej scenerii, wypełnionej śpiewem i choreografią 200 aktorów.

    Tak przygotowany recital stał się ucztą, podczas której- z ogromną przyjemnością- mogliśmy się rozsmakować:  słodyczą tańca, wykwintnością wokalu, aromatem słów i gry aktorskiej. Tego wieczoru w SP5 zapachniało świętami…

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”