- - - - - -
A+ R A-

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje

12 kwietnia 2024 r. w Tucznie odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali: Hanna Matuszewska , Mateusz Kasperowicz z kl. III b oraz Nikodem Wojdyła i Szymon Nowak z kl. VIII a . Po pisemnym etapie konkursu do finału dotarł Nikodem Wojdyła . Uczestnicy musieli wykazać się znajomością wiedzy z zakresu: historii, działalności OSP RP, prewencji, ratownictwa medycznego, organizacji i taktyki ratowniczej. Ostatecznie Nikodem zajął V miejsce. Wielkie Brawa dla Nikodema.
Opiekunem konkursowym była Pani Elżbieta Adamowska.
Serdecznie gratulujemy!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”