- - - - - -
A+ R A-

Filmowe sukcesy III e

            Uczniowie klasy III e gimnazjum wzięli udział w organizowanym przez Zespół Szkół nr 4 RCKU Konkursie Filmowym pt. "Świat w oczach młodego człowieka". Ich zadaniem było nagranie filmu na podstawie samodzielnie napisanego scenariusza i odpowiednie zaprezentowanie tematu.    Roli scenarzysty i reżysera podjął się Rafał Jankowski, natomiast montażem całości zajął się Filip Zuj. W filmie wystąpili: Rafał Jankowski, Filip Zuj,Krzysztof Lasota,  Maciej Dyks, Maciej Mróz,Adam Nowalski,  Piotr Iwanowicz, Kacper Jakubajtis. Opiekę nad młodymi filmowcami sprawowała ich wychowawczyni i polonistka,  Izabela  Dzierża.

            24 listopada odbyła uroczysta II Międzyszkolna Gala Filmowa, na której zostały zaprezentowane najlepsze filmy i ogłoszono listę zwycięzców. Spośród dziewiętnastu filmów, przysłanych na konkurs, jurorzy wybrali trzy najlepsze.

            Film naszych uczniów, zatytułowany : "Razem", został dostrzeżony przez jurorów i jego autorzy otrzymali zaszczytne III miejsce. Zachęceni tym sukcesem uczniowie już myślą o karierze w Hollywood...:)

 

Opracowała : Iza Dzierża

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”