- - - - - -
A+ R A-

List gratulacyjny

10 grudnia 2017 r. Pani Dyrektor Violetta Kamińska otrzymała list gratulacyjny. List ten przyjęliśmy z wielką radością i satysfakcją. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że słowa w nim zawarte oddają charakter Pani Dyrektor i sposób zarządzania przez Nią naszą placówką.
Podzielamy zawarte w liście przekonanie o profesjonalizmie i wyjątkowych kompetencjach naszego Dyrektora, albowiem zdajemy sobie sprawę, że to cechy niezbędne w sytuacji zarządzania tak specyficzną placówką, jaką jest szkoła.
Nam również Pani Dyrektor pomagała i nadal pomaga pokonywać trudności związane z reformą, zawsze służy radą, dzieląc się swym bogatym doświadczeniem i wiedzą z zakresu obowiązujących procedur i przepisów.
Cieszy nas fakt, że Pani Dyrektor zyskała powszechny szacunek, zaufanie oraz sympatię, gdyż również w naszej ocenie jest osobą, która nie tylko zarządza placówką i kieruje naszą pracą, ale również obdarza życzliwością i wspiera nas w trudnych momentach, doceniając nasze wysiłki i motywując do stałego wzbogacania zarówno indywidualnego warsztatu pracy każdego z nas, jak i przyczyniając się do rozwoju szkolnych inicjatyw.
Jesteśmy dumni, że praca, wiedza i postawa Pani Violetty Kamińskiej zostały dostrzeżone i docenione również poza murami naszej szkoły.
Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”