Bezpiecznie w ferie!

Dnia 11.01.2018r. uczniowie klasy III d oraz III b, przybliżyli swoim kolegom i koleżankom zasady bezpiecznych zabaw podczas ferii zimowych. Olaf, Elza i Anna wraz z pozostałymi dziećmi przypominali o konieczności noszenia odblasków oraz ciepłej odzieży, przestrzegali przed nierozważnym wchodzeniem na zamarznięte akweny wodne, jak również ostrzegali przed niebezpieczeństwem związanym ze zjeżdżaniem na sankach w pobliżu jezdni. Przy pomocy wierszy i piosenek aktorzy zaprezentowali szereg zasad, o których należy pamiętać, aby cało i zdrowo powrócić do szkoły po przerwie zimowej. Przedstawienie przygotowały panie: Beata Górska oraz Marta Marynka-Nowokuńska.

Opracowała : Marta Marynka-Nowokuńska