- - - - - -
A+ R A-

Bezpiecznie w ferie!

    Dnia 11.01.2018r. uczniowie klasy III d oraz III b, przybliżyli swoim kolegom i koleżankom zasady bezpiecznych zabaw podczas ferii zimowych. Olaf, Elza i Anna wraz z pozostałymi dziećmi przypominali o konieczności noszenia odblasków oraz ciepłej odzieży, przestrzegali przed nierozważnym wchodzeniem na zamarznięte akweny wodne, jak również ostrzegali przed niebezpieczeństwem związanym ze zjeżdżaniem na sankach w pobliżu jezdni. Przy pomocy wierszy i piosenek aktorzy zaprezentowali szereg zasad, o których należy pamiętać, aby cało i zdrowo powrócić do szkoły po przerwie zimowej. Przedstawienie przygotowały panie: Beata Górska oraz Marta Marynka-Nowokuńska.

Opracowała : Marta Marynka-Nowokuńska

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”