- - - - - -
A+ R A-

Bezpiecznie w ferie!

    Dnia 11.01.2018r. uczniowie klasy III d oraz III b, przybliżyli swoim kolegom i koleżankom zasady bezpiecznych zabaw podczas ferii zimowych. Olaf, Elza i Anna wraz z pozostałymi dziećmi przypominali o konieczności noszenia odblasków oraz ciepłej odzieży, przestrzegali przed nierozważnym wchodzeniem na zamarznięte akweny wodne, jak również ostrzegali przed niebezpieczeństwem związanym ze zjeżdżaniem na sankach w pobliżu jezdni. Przy pomocy wierszy i piosenek aktorzy zaprezentowali szereg zasad, o których należy pamiętać, aby cało i zdrowo powrócić do szkoły po przerwie zimowej. Przedstawienie przygotowały panie: Beata Górska oraz Marta Marynka-Nowokuńska.

Opracowała : Marta Marynka-Nowokuńska

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”