- - - - - -
A+ R A-

W karnawale, w karnawale ...

"W karnawale,w karnawale
Dookoła wielkie bale
Gdy orkiestra pięknie gra
Dobry humor każdy ma(...)"
Z. Dmitroca

W piątek 12 stycznia 2018 r. uczniowie klas I-III bawili się na długo wyczekiwanym balu karnawałowym zorganizowanym przez Panie Elżbietę Woś i Karinę Zarembę.W ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w kolorowo udekorowaną salę balową.
Uczniowie poprzebierani byli w piękne i ciekawe stroje karnawałowe. Bawiliśmy się przy dźwiękach największych polskich i zagranicznych zespołów. Naszymi DJ-ami byli uczniowie z Gimnazjum: Julia,Jakub i Michał.Tańce przeplatane były konkursami, w których uczniowie wygrywali słodkie upominki. W przerwie wszyscy szliśmy na poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Było milo, wesoło i kolorowo.Tym tanecznym akcentem rozpoczęliśmy ferie!

Opracowała : Elżbieta Woś i Karina Zaremba

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”