- - - - - -
A+ R A-

Językowe potyczki

Dnia 7 lutego reprezentacja naszej szkoły w składzie Piotr Długosz (VI c SP) i Julia Bratkowska (III A GIM) wzięła udział w wojewódzkim etapie konkursu z języka angielskiego, który odbył się w Szczecinie.

Uczniowie zmagali się z pytaniami sprawdzającymi zarówno znajomość gramatyki i leksyki jak i realiów i historii państw angielskiego obszaru językowego. Konkurs poprzedzony był kilkumiesięcznymi przygotowaniami. Zarówno Julia jak i Piotr musieli opanować materiał bardzo wykraczający poza podstawy programowe szkoły podstawowej i gimnazjum.

21 lutego poznamy wyniki konkursu. Trzymajmy kciuki za naszych finalistów!

Piotr Długosz został przygotowany przez panią Julię Pisarską a Julia Bratkowska przez Panią Natalię Kujawiak-Fiałkowską.

 

Opracowała : Natalia Kujawiak-Fiałkowska

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”