- - - - - -
A+ R A-

Wałcz - moje miasto

WAŁCZ - MOJE MIASTO - pod takim hasłem upłynął tydzień pracy Ani. Uczennica wysłuchała prastarej legendy o wałeckim herbie, czyli podarunku królowej jezior. Dowiedziała się, że 12 lutego 1945 r. nasze miasto zostało wyzwolone. Uczennica wykonała herb miasta Wałcza, ważkę, która jest także symbolem naszego miasta od 2009 r. Ania chętnie, z dużym zaangażowaniem śpiewała piosenki o Wałczu.

Opracowała : Mariola Płotka

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”