- - - - - -
A+ R A-

Wałcz - moje miasto

WAŁCZ - MOJE MIASTO - pod takim hasłem upłynął tydzień pracy Ani. Uczennica wysłuchała prastarej legendy o wałeckim herbie, czyli podarunku królowej jezior. Dowiedziała się, że 12 lutego 1945 r. nasze miasto zostało wyzwolone. Uczennica wykonała herb miasta Wałcza, ważkę, która jest także symbolem naszego miasta od 2009 r. Ania chętnie, z dużym zaangażowaniem śpiewała piosenki o Wałczu.

Opracowała : Mariola Płotka

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”