- - - - - -
A+ R A-

Świat zawodów nie jest mi obcy

„Dotknąć, poznać, zrozumieć – podniesienie jakości nauczania poprzez wykorzystanie metody eksperymentu oraz narzędzi TIK w Szkole Podstawowej nr 5 w Wałczu”

 

   Dnia 7 marca 2018 r. uczniowie klas I-II w ramach Projektu „Dotknąć, poznać, zrozumieć …” spotkali się z ratownikiem medycznym p. Sławomirem  Brosz.  W zakresie zajęć doradztwa edukacyjno-zawodowego  pt. „Świat zawodów nie jest mi obcy” uczniowie dowiedzieli się informacji dotyczących zawodów medycznych, obejrzeli pokaz udzielania pierwszej pomocy, mieli również możliwość sprawdzenia swoich sił w sytuacji zagrożenia czyjegoś życia.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”