- - - - - -
A+ R A-

Wakacji nadszedł czas!

W ostatnich tygodniach nauki Ania poznała środki lokomocji jeżdżące, pływające i latające. Wykonała z pomocą nauczycielki pracę przestrzenne: pociąg i łódkę. Sprawdzała jak porusza się łódka po wodzie za pomocą wiatru. Słuchała odgłosów różnych pojazdów. Tworzyła również prace o tematyce wakacyjnej. Wysłuchała wiersz pt. ,,Wakacyjne rady". Uczyła się samodzielnie ubierać na głowę kapelusz, który w czasie upałów będzie chronił przed słońcem. Chętnie śpiewała piosenki o wakacjach. Były to pracowite i ciekawe zajęcia.

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”