- - - - - -
A+ R A-

Klasa II a zwiedza gospodarstwo agroturystyczne

Klasa II a wraz z wychowawcą Marią Michalską oraz p. Anią Jabłońską 20 września była na wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym "Piękna Dolina" w Szwecji. Podczas pobytu dzieci uczestniczyły w warsztatach z wyplatania wikliny. W czasie wolnym grały w gry i poznawały piękno otaczającej nas przyrody. Poznały skandynawską grę Kubb, która przyniosła wiele emocji i uśmiechów na twarzach. Po warsztatach dzieci piekły kiełbaski oraz zwiedzały wnętrze stuletniego domu, którego dach jest pokryty strzechą oraz oglądały przedmioty dawniej używane. Wyjazd dostarczył dzieciom wiele radości, nowych umiejętności oraz wiedzy na temat wikliny.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”